7 Nisan 2013 Pazar

ANAMUR BİR BAŞKASIN

Özledim çok özledim Anamur'u...Ali de biliyor ki bunu hasadını yapamadıklarım burnumda tütüyor.Bu yüzden göndermiş sağolsun.Olgunlaşmış ve yeşil muzlar,güzelim pepinolar,malta eriği,can eriği,karadut,pazı,ıspanak,dereotu,bakla, aaa unutuyordum mis kokulu çilek,limon ki aman Allah kokusu_tadıı...son kalan portakallardan biraz,çağla badem.Hepsi harika.Misafirlerm de geldi, Selviyecim,Erhan,sevgili oğullrı Serhan ve gelinimiz Songül. Ooooh içime sindi  valla en azından tadabildiler.Sizi seviyoruz güzel insanlar.
Tabiat coşmuş Anamur'da, aman dedim Ali'ye sarı kantoronları kaçırma.Kantaron yağımız hiç kalmadı, bizim elimiz ayağımız o.Yandık mı,kesildi mi bir yerimiz,ağız aftı mı var,cildimiz mi kurudu vb. sür yağı,Bahar yorgunluğunu atamadık mı,ooof yarın sınav var,anne uykum kaçtı,midem tuttu gene bi  kantoron demleyiverelim...
Daha geçen senekileri anlatamadan yenileri yazmaya başladım.Neyse geri dönerim zaman zaman.Ben diyorum ya zaman çok hızlı geçiyor ya da ben zamanı iyi yönetemiyorum 365 gün yetmiyor.
Sağlıklar,afiyetler...

Hiç yorum yok: